Hakkımızda

Som Mübarek Kuyumculuk Emlak Gıda Tekstil Oto acentelikleri İnşaat Turizm Dershanecilik İlthalat ve İhracat Limited Şirketleri olarak altın-gümüş takı sektöründe 1974 yılından itibaren faaliyet gösteriyoruz. 1993 yılında Adana'da kurulan satış mağazamızla çeşitli türlerde gümüş-altın takı satışına başladık. 2001 yılında firmamızın şimdiki geniş ve farklı ürün yelpazesinin oluşturulduğu üretim tesisimizi kurduk. 2017 yılında toptan mağazamızı açtık.Şuan Adana da çok sayıda  parekende şubesi ve toptan şubemiz olarak hizmet vermekteyiz.

Özenle seçilmiş ürünlerimizi güncel sunum metotları ile birleştirerek, ürün seçmeyi keyifli hale getiriyoruz. Müşterilerimiz de mağazalarından ayrılmadan, eksiklerini yerinde tespit edip ürün seçerek gereksiz stok maliyetlerini asgariye indiriyorlar. Ayrıca online satış sitemiz olan www.ddgumus.com ile nerede olursanız olun, ne zaman olursa olsun çok rahat bir şekilde alışverişinizi yapabilirsiniz.

Takı koleksiyonumuz, dünya trendlerini yakından takip eden ar-ge ekibimiz tarafından, sürekli geliştirilip yenileniyor. Güncelliğini yitirmiş modeller elenip, yeni dizaynlar koleksiyonumuza ekleniyor. Bu dizaynlar gerek kendi fabrikamızda gerekse yurt içi ve yurt dışında anlaşmalı fabrikalarda yüksek kalite standartlarında üretiliyor.

D&D GÜMÜŞ TESBİH için öncelikli olan müşteri memnuniyetidir. Bu yüzden bizden aldığınız ürünleri beğenmediğiniz takdirde, müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Müşterilerimiz ve markamız bizim için önemlidir.

Güler yüzlü müşteri temsilcilerimiz her türlü sorunuza cevap vermek üzere telefonun ucunda sizleri beklemektedir. Siz de alışverişin keyfini çıkarmak ve  indirimli fiyatlara ulaşmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Keyifli alışverişler dileriz.